چرا آرتیستون صنعت

چرا آرتیستون !؟

همیشه برای یک انتخاب و تصمیم درست باید تحقیق کرد و بر اساس دلایل منطقی و قانع کننده ای انتخاب صورت پذیرد .

ما چند دلیل را در اینجا برای شما ذکر کرده ایم که چرا محصولات شرکت ما را انتخاب کنید …

 

محصولات استاندارد

شرکت ما در تمامی فرآیند تولید محصولات خود استاندارد های بین المللی  و ملی کشور را رعایت می نماید و  از شروع طراحی ، تهیه قطعات و مواد اولیه ، ساخت و نصب و راه اندازی این استاندارد ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ما اولین و تنها دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت و مشتری مداری ISO 9001-2008 از شرکت TUV NORD آلمان می باشد.

سرعت بالا

شرکت ما با استفاده از سیستم مدیریت پروژه و بکارگیری فن آوری های نوین در تمامی مراحل از سفارش تا نصب و راه اندازی می تواند با بالاترین سرعت ممکن محصولات خود را تولید و به مشتریان ارائه نماید.

طراحی نوین

شرکت ما تمامی محصولات خود را مطابق استاندارد های بین المللی و با استفاده از نرم افزار های پیشرفته و متخصصین مجرب طراحی می نماید.

رعایت اصول ایمنی

ما در تمام مراحل تولید محصولات خود ایمنی تجهیزات را در بالاترین سطح و مطابق استاندارد های بین المللی رعایت می کنیم .

اطمینان بیشتر

یکی از مهمترین عامل انتخاب یک شرکت توسط خریداران بر اساس حس اطمینان از عملکرد کلی شرکت فروشنده می باشد و ما همواره تلاش کرده ایم که این حس اطمینان را از ابتدای پروژه تا انتهای پروژه به مشتریان خود ارائه نماییم.

کیفیت برتر

تمامی مواد اولیه و قطعات مورد استفاده در تولید انواع جرثقیل با با استفاده از سیستم مدیریت کیفیت و تحقیق و  از شرکت های تولید کننده معتبر تامین می شود و همچنین با استفاده از سیستم بازرسی کنترل کیفیت محصولات نهایی به مشتریان ارائه می گردد.

خدمات متفاوت

شرکت ما جهت حفظ منافع بلند مدت مشتریان خود همواره برنامه های خدماتی متفاوتی را به صورت سفارشی به مشتریان ارائه می نماید و تمامی محصولات ما دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

پشتیبان صنعت شما هستیم...

همواره در تلاش هستیم خدمات متفاوتی را به مشتریان خود ارائه نماییم .

محصولات

سفارش سریع و آنلاین انواع محصولات تجهیزات و قطعات جرثقیل های کارگاهی از طریق فروشگاه اینترنتی آرتیستون صنعت CraneShop.ir

20