Warning Light For Start Industrial Cranes

تماس سریع و آسان

ارسال درخواست قیمت با نرم افزار های تلفن همراه

42 42 899 0935

چراغ هشدار حرکت جرثقیل

چراغ هشدار حرکت جرثقیل که در انواع جرثقیل های کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرد جهت آگاهی دیگر کارکنان در کارگاه در زمان حرکت های جرثقیل توسط اپراتور می باشد .

این تجهیز می تواند به اپراتور جرثقیل این امکان را بدهد که در زمان شروع انواع حرکت های جرثقیل و در شلوغی ها و صداهای ناشی از دیگر ماشین آلات سالن ها بتواند دیگر کارگران را از حرکت جرثقیل مطلع نماید و از برخورد قلاب جرثقیل و یا دیگر اجسامی که با جرثقیل جا به جا می شوند با کارگران حاضر در سالن جلوگیری نماید که این موضوع برای پیشگیری از هر نوع حادثه جانی و مالی برای کارفرمایان بسیار با اهمیت می باشد.

عملکرد چراغ هشدار حرکت جرثقیل بدین صورت است که در زمان حرکت طولی و یا عرضی جرثقیل چراغ به صورت روشن و خاموش شدن مداوم توجه دیگر کارگران را به حرکت جرثقیل جلب می کند و این امر باعث هوشیاری کارگران و جلوگیری از هر نوع برخورد اجسام و یا قلاب جرثقیل با کارگران می باشد.

این قطعه می تواند حفاظت و ایمنی نفرات حاضر در محصی کارگاه را بالا ببرد و جزء الزامات ایمنی کارگاه می باشد.

جهت دریافت مشاوره از کارشناسان فنی ما و اطلاعات بیشتر در خصوص انواع محصولات همواره می توانید با ما تماس بگیرید و همچنین کاتالوگ اینورتر را از صفحه دانلود وب سایت ما دریافت نمایید

پشتیبان صنعت شما هستیم...

همواره در تلاش هستیم خدمات متفاوتی را به مشتریان خود ارائه نماییم .

محصولات مرتبط

ارسال به سراسر کشور

ارسال انواع تجهیزات و قطعات به سراسر کشور از طریق باربری

تماس سریع و آسان

ارسال درخواست قیمت با نرم افزار های تلفن همراه

42 42 899 0935

یک سال گارانتی

یک سال گارانتی واقعی برای تمامی تجهیزات و قطعات

سفارش سریع و آنلاین انواع محصولات تجهیزات و قطعات جرثقیل های کارگاهی از طریق فروشگاه اینترنتی آرتیستون صنعت CraneShop.ir

20