جرثقیل سقفی آرتیستون صنعت
جرثقیل سقفی دو پل
جرثقیل سقفی تک پل
جرثقیل سقفی آویز

جرثقیل سقفی

آشنایی با انواع جرثقیل سقفی

 

انواع جرثقیل سقفی در کل به سه دسته اصلی تقسیم می شوند که شامل جرثقیل سقفی تک پل ، جرثقیل سقفی دو پل و جرثقیل سقفی آویز می باشند .

ما در این مقاله سعی کرده ایم به صورت خلاصه شما را با انواع جرثقیل سقفی آشنا سازیم  و امیدواریم اطلاعات زیر در انتخاب نوع جرثقیل سقفی مورد نیاز به شما صنعتگران گرامی کمک کند.

جرثقیل سقفی جفت پل

کاربرد و مزایا جرثقیل سقفی جفت پل :

جرثقیل‌ سقفی جفت پل بهترین راه حل برای بلند کردن و جابجایی اجسام در سالن‌ هایی است که دهانه و ظرفیت بیشتری مورد نیاز می‌باشد و با این نوع جرثقیل‌ ها از ارتفاع بیشتری می‌ توانید استفاده کنید و با پیشنهادهای مهندسی و ساخت سازه مطابق استاندارد و با وزن مرده کم توسط تیم طراحی و مهندسی شرکت آرتیستون صنعت می‌ توانید بهترین استفاده را نیز از لحاظ اقتصادی ببرید،

همچنین دیگر مزیت این نوع از جرثقیل سقفی این است که با وجود راهروی تعمیرات که متصل به سازه پل جرثقیل می باشد علاوه بر سهولت در دسترسی و امکان تعمیر و نگهداری قطعات کالسکه (ترولی) و افزایش ایمنی برای تعمیرکاران، امکان مناسبی برای تعمیر و تعویض لامپ‌ های سالن، تأسیسات گرمایشی سالن و خطوط برق‌ رسان را نیز فراهم می‌کند.

جرثقیل سقفی تک پل

کاربرد و مزایا جرثقیل سقفی تک پل :

جرثقیل‌ سقفی تک پل خواسته‌ های شما را با بالاترین کیفیت تأمین می‌کند و همچنین با ساخت سازه مطابق استاندارد و با وزن مرده کم توسط شرکت آرتیستون صنعت هزینه‌ های اضافی شما را کاهش می‌ دهد.

این امر باعث می‌ شود فشار وارد بر ریل‌ های سالن کمتر شود و هزینه کمتری جهت طراحی ساختمان سوله در نظر گرفته شود و از لحاظ ابعاد هندسی و پارامترهای مهندسی بهترین طراحی را شامل می‌ شود، در نتیجه با حرکت‌ های ویژه‌ ای که جرثقیل سقفی تک پل خواهد داشت، تمامی نقطه نظرات شما را برآورده می‌کند.

 

 

جرثقیل سقفی آویز

کاربرد و مزایا جرثقیل سقفی آویز:

جرثقیل‌ سقفی آویز به سادگی بر روی سقف سالن قرار می‌گیرند، به‌ طوری‌که چنانچه شما امکان نصب ستون‌ ها و تیرهای حمال‌ ها را ندارید،

با استفاده از جرثقیل سقفی آویز می‌ توانید نیاز جا به جایی خود را تأمین سازید، لذا می‌ توانید از فضای ورودی سالن، داخل انبار و حتی نقاط ویژه انبار که مورد نیاز است، برای جابه‌ جایی تولیدات خود بیشتر استفاده کنید، ضمناً با استفاده از جرثقیل سقفی آویز امکان جابه جایی بالابر از مسیری به مسیر و ریلی دیگر و در نتیجه دسترسی به نقاط مورد نظرتان فراهم می‌گردد.

20