مشاوره

تیم فنی و مهندسی ما با برگزاری جلسات با مسئولین مربوطه کارفرما و مشخص شدن دقیق نیاز و خواسته آنها محصولات و خدمات خود را پس از بررسی های لازم و تحقیق و تحلیل به کارفرما به عنوان یک پیشنهاد فنی و مهندسی دقیق و مطابق استاندارد های بین المللی ارائه می نماید.

ما آماده ایم تا به مشتریان خود کمک کنیم تا بهترین انتخاب را در خصوص تجهیزات بلند کردن و جابه جایی اجسام مانند انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی ، جرثقیل دیواری ، جرثقیل مونوریل ، بالابر و وینچ داشته باشند.

ما پیشنهادات خود را پس از بررسی و تحلیل شرایط کاری ، محیطی ، ظرفیت تولید یا انبار ، آب و هوا ، ساعات کاری ، ظرفیت های بار بر داری و جا به جایی ، نوع فعالیت صنعتی و دیگر موارد به مشتریان خود ارائه می نماییم.

 

پیشنهاد های هوشمندانه و تخصصی ما باعث کاهش هزینه ها و بالابردن سرعت عملکرد در سیستم فرآیند تولیدات شما می شود و این اطمینان را به شما می دهیم که با خیال آسوده تجهیزات را در کارخانه خود مورد استفاده قرار دهید.

مهندسین ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند ، لطفا دریغ نکنید و با ما تماس بگیرید.

پشتیبان صنعت شما هستیم...

همواره در تلاش هستیم خدمات متفاوتی را به مشتریان خود ارائه نماییم .

محصولات

سفارش سریع و آنلاین انواع محصولات تجهیزات و قطعات جرثقیل های کارگاهی از طریق فروشگاه اینترنتی آرتیستون صنعت CraneShop.ir

20