چرا آرتیستون !؟

چرا آرتیستون !؟

همیشه برای یک انتخاب و تصمیم درست باید تحقیق کرد و بر اساس دلایل منطقی و قانع کننده ای انتخاب صورت پذیرد .

ما چند دلیل را در اینجا برای شما ذکر کرده ایم که چرا شرکت ما را انتخاب کنید …

محصولات استاندارد

شرکت ما در تمامی فرآیند تولید محصولات خود استاندارد های بین المللی  و ملی کشور را رعایت می نماید و  از شروع طراحی ، تهیه قطعات و مواد اولیه ، ساخت و نصب و راه اندازی این استاندارد ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ما اولین و تنها دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت و مشتری مداری ISO 9001-2008 از شرکت TUV NORD آلمان می باشد.

طراحی نوین

شرکت ما تمامی محصولات خود را مطابق استاندارد های بین المللی و با استفاده از نرم افزار های پیشرفته و متخصصین مجرب طراحی می نماید.

رعایت ایمنی

ما در تمام مراحل تولید محصولات خود ایمنی تجهیزات را در بالاترین سطح و مطابق استاندارد های بین المللی رعایت می کنیم .

اطمینان بیشتر

یکی از مهمترین عامل انتخاب یک شرکت توسط خریداران بر اساس حس اطمینان از عملکرد کلی شرکت فروشنده می باشد و ما همواره تلاش کرده ایم که این حس اطمینان را از ابتدای پروژه تا انتهای پروژه به مشتریان خود ارائه نماییم.

کیفیت برتر

تمامی مواد اولیه و قطعات مورد استفاده در تولید انواع جرثقیل با با استفاده از سیستم مدیریت کیفیت و تحقیق و  از شرکت های تولید کننده معتبر تامین می شود و همچنین با استفاده از سیستم بازرسی کنترل کیفیت محصولات نهایی به مشتریان ارائه می گردد.

سرعت بالا

شرکت ما با استفاده از سیستم مدیریت پروژه و بکارگیری فن آوری های نوین در تمامی مراحل از سفارش تا نصب و راه اندازی می تواند با بالاترین سرعت ممکن محصولات خود را تولید و به مشتریان ارائه نماید.

خدمات متفاوت

شرکت ما جهت حفظ منافع بلند مدت مشتریان خود همواره برنامه های خدماتی متفاوتی را به صورت سفارشی به مشتریان ارائه می نماید و تمامی محصولات ما دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

20