مشاوره

شرکت آرتیستون صنعت با چندین سال تجربه و اجرای پروژه های بزرگ در صنایع مختلف و با مهندسین متخصص و با تجربه خود آماده ارائه خدمات مشاوره می باشد.

 

تیم فنی و مهندسی ما با برگزاری جلسات با مسئولین مربوطه کارفرما و مشخص شدن دقیق نیاز و خواسته آنها خدمات خود را پس از بررسی های لازم و تحقیق و تحلیل به کارفرما به عنوان یک پیشنهاد فنی و مهندسی دقیق و مطابق استاندارد های بین المللی ارائه می نماید.

 

مهمترین تخصص ما در خصوص خدمات مشاوره به مشتریان در زمینه انتخاب تجهیزات بلند کردن و جا به جایی اجسام در خطوط تولید و انبارها و دیگر واحد های صنعتی می باشد.

 

ما آماده ایم تا به مشتریان خود کمک کنیم تا بهترین انتخاب را در خصوص تجهیزات بلند کردن و جابه جایی اجسام مانند انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی ، جرثقیل دیواری ، جرثقیل مونوریل ، بالابر و وینچ داشته باشند.

 

ما پیشنهادات خود را پس از بررسی و تحلیل شرایط کاری ، محیطی ، ظرفیت تولید یا انبار ، آب و هوا ، ساعات کاری ، ظرفیت های بار بر داری و جا به جایی ، نوع فعالیت صنعتی و دیگر موارد به مشتریان خود ارائه می نماییم.

 

شما همواره می توانید جهت هر نوع سوال و یا درخواست جلسات مشاوره با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اولین فرصت ممکن خدمات مشاوره را به شما ارائه نمایند.