محدود کننده بار جرثقیل

سیستم های محدود کننده بار غیر مجاز جرثقیل یکی از قطعات بسیار مهم در صنعت جابجایی اجسام هستند.

این سیستم ها جهت ایمنی بالا و کنترل مقدار بار مجاز که توسط بالابر جرثقیل بلند می شود کاربرد دارند.

سیستم محدود کننده بار غیر مجاز برای انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی و دیگر تجهیزات بلند کردن اجسام استفاده می شود و با تنظیم مقدار بار مجاز نسبت به ظرفیت بالابر جرثقیل تنظیم می شود و از بلند کردن اجسام با وزن بیش از ظرفیت تعیین شده جلوگیری می کند و باعث جلوگیری از حوادثی مانند پاره شدن سیم بکسل و سقوط بار و از خسارات دیگر که ناشی از این حوادث می باشند نیز پیشگیری می کند.

ایمنی و دقت بسیار بالای این قطعه در صنعت جرثقیل امری بسیار مهم و حیاتی می باشد ، شرکت آرتیستون صنعت با استفاده این سیستم در تمامی محصولات خود ایمنی و اطمینان بالا را از بلند کردن اجسام با ظرفیت مجاز برای کارفرمایان فراهم می کند.

شرکت آرتیستون صنعت با توجه به واردات و فروش سیستم محدود کننده بار جرثقیل و با همکاری شرکای خارجی خود آماده ارائه این قطعه به تمامی مصرف کنندگان نهایی و دیگر صنعت گران در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل ، وینچ ، بالابر و دیگر تجهیزات بلند کردن اجسام می باشد.

همچنین می توانید جهت مشاوره و انتخاب دقیق سیستم مورد نیاز خود با کارشناسان ما تماس بگیرید ، ما همواره آماده ارائه بهترین پیشنهاد ها برای صنایع مختلف می باشیم.