شرکت آرتیستون صنعت

آرتیستون صنعت یک شرکت پیشرو در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل های صنعتی و وارد کننده و فروشنده انواع تجهیزات بلند کردن و جا به جایی اجسام می باشد.

 

ما مفتخریم که مشتریانی از سراسر کشور در صنایع مختلف را دارا هستیم و به عنوان یک برند معتبر سهم بزرگی از بازار جرثقیل های صنعتی را دارا می باشیم.

 

محصولات ما دارای طیف وسیعی می باشند که در صنایع مختلف کاربردهای متفاوتی دارند و مطابق استاندارد های بین المللی طراحی و تولید می شوند.

 

از جمله مهمترین محصولات تولید شرکت آرتیستون صنعت انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی و جرثقیل دیواری می باشد.

 

همچنین ما در زمینه فروش و واردات انواع تجهیزات جرثقیل های صنعتی فعالیت داریم و دارای چندین نمایندگی انحصاری فروش برای محصولات مختلف از شرکت های معتبر خارجی تولید کننده تجهیزات و قطعات جرثقیل های صنعتی می باشیم.

 

برخی از تجهیزاتی که توسط شرکت ما به فروش می رسد مانند: انواع وینچ ، بالابر بکسلی ، بالابر زنجیری ، موتور و گیربکس ، ریموت کنترل ، سیستم ریل برق رسان ، باسکول آویز جرثقیل و دیگر قطعات و تجهیزات مورد استفاده در ساخت انواع جرثقیل های صنعتی می باشد.

 

دیگر فعالیت شرکت آرتیستون صنعت در زمینه ارائه خدمات جرثقیل های صنعتی مانند : خدمات مشاوره و طراحی ، نصب و راه اندازی ، تعمیرات و نگهداری ، تست و بازرسی می باشد.

 

شرکت آرتیستون صنعت اولین و تنها دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت و مشتری مداری (۲۰۰۸-۹۰۰۱ ISO) از شرکت TUV NORD آلمان برای فروش انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی و تجهیزات مربوطه در کشور می باشد.

 

ما با مهندسین متخصص و تکنسین های مجرب و با ارائه آموزش های مستمر به کارکنان سازمان خود در سطح های مختلف جهت بالا بردن کیفیت محصولات و خدمات شرکت در تلاش هستیم و همواره می کوشیم تا نیاز های مشتری را در بالاترین سطح برآورده کنیم .

 

هدف ما ارائه محصولات و خدمات متفاوت و به صورت سفارشی برای طیف متنوعی از مشتریان در سراسر کشور می باشد و تامین خواسته مشتریان در صنایع مختلف یکی از افتخارات ماست.

 

آرتیستون از نام های کهن ایران زمین و نام دختر پادشاه ایران کورش کبیر به معنای راستی و درستی می باشد .

راه در جهان یکی است و ان راه راستی است ( زرتشت )